Wynajem powierzchni magazynowych w Łodzi

Łódź jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce pod względem stawek najmu magazynów. Stawki są zazwyczaj niższe niż w Warszawie, co czyni je bardzo atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności. Poznaj zalety, jakie mają magazyny do wynajęcia w Łodzi.

Powierzchnie magazynowe w Łodzi

Magazyny w Łodzi mają wiele zalet. Przede wszystkim są łatwo dostępne, jest ich duży wybór, a ich lokalizacja jest bardzo dogodna. Ponadto są one wyposażone w nowoczesne systemy, które zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych towarów i łatwą obsługę.

Łódź jest również bardzo dobrze skomunikowana z innymi miastami w Polsce, co ułatwia transport towarów. Ponadto wiele magazynów oferuje usługi logistyczne, które ułatwiają zarządzanie przepływem.

Podsumowując, magazyny w Łodzi są doskonałym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej. Niskie stawki najmu i wyposażenie w nowoczesne systemy bezpieczeństwa sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjne miejsce do prowadzenia działalności. Hale produkcyjne oraz magazyny w Łodzi cieszą się zainteresowaniem głównie przedsiębiorców z takich branż jak logistyka, transport czy też e-commerce.

Nowe magazyny do wynajęcia w Łodzi i okolicy

Popyt na magazyny w Łodzi nie maleje. Miasto w 2023 roku zmieni się nie do poznania – najbliższe miesiące będą obfitować w realizację kluczowych inwestycji. Poznajmy wybrane z nich.

White Star Logistics – 30 tysięcy metrów magazynów w Łodzi

Park logistyczno-produkcyjny o powierzchni 30 tys. mkw. wybuduje White Star Logistics. Jest to nowoczesna inwestycja, którą rozpoczyna White Star Logistics – przedsięwzięcie White Star Real Estate i Bain Capital Credit. Obejmie dwa budynki. Pierwszy zostanie oddany do użytku w pierwszej połowie 2023 roku. Obok dużych modułów w ofercie będą także powierzchnie dla lokalnych przedsiębiorców.

Park logistyczno-produkcyjny powstanie przy zjeździe z autostrady A1 na ulicę Brzezińską, która prowadzi do centrum. Inwestorzy ogłosili też budowę innych parków magazynowych w Polsce – m.in. w Toruniu, Raszynie i Nowym Koniku. Plan White Star Logistics to wybudowanie sieci centrów logistycznych w pożądanych lokalizacjach w Polsce.

Hillwood – projekt na 100 tys. mkw. powierzchni magazynowej

Hillwood rozpoczął budowę nowego centrum logistycznego w Łodzi w dzielnicy Górna. Zostanie ono oddane do użytku w 3. kwartale przyszłego roku. To ponad 97 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w Polsce Centralnej.

Centrum logistyczne znajduje się tuż przy drodze krajowej nr 14. Zagwarantuje najemcom wygodny dojazd do drogi ekspresowej S14, tzw. zachodniej obwodnicy Łodzi i Pabianic, a także do autostrad A1 i A2.